top of page

so 06. 5.

|

Studio Loona

TVÁ ESENCE

celodenní zážitkový seminář pro ženy

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
TVÁ ESENCE
TVÁ ESENCE

Čas a místo

06. 5. 2023 10:00 – 19:00

Studio Loona, Křižíkova 67, Karlín, 186 00 Praha-Praha 8, Česko

O události

Čas je naším největším bohatstvím. 

Proto jsme spojily ty nejkrásnější prožitky, naše nejcennější zkušenosti z ženských kruhů a nástroje, které rozvíjí potenciál a život ženy, abychom mohly společně naplnit jeden den našich životů. Vytvořit pole pozitivní změny. 

V chrámu studia LOONA, v chrámu našich srdcí a těl. Pro každou ženu, která cítí, že potřebuje něco "jinak". Zažít hloubku. Naučit se a inspirovat ke změnám či návratům. Poznat a posunout se. Dozvědět se, prožít a potvrdit, co snad jen tuší, že je možné.

Den jako sen - celodenní PLNĚ SMYSLOVÝ seminář "TVÁ ESENCE". Co bude skrze nás tento den přítomno, to je hojnost, která je samotným hybatelem. 

Na cestě k naší ESENCI tu potkáte jedinečnou kombinaci:

*MOUDROSTI UNIVERZÁLNÍ KABALY, PRÁCE SE SVĚTLEM

  

*MOUDROSTI ROSTLIN A JEJICH ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ, NÁDHERNÝCH VŮNÍ LINOUCÍCH SE PROSTORY A TĚLY

  

*SLOVA, TRANSFORMUJÍCÍCH SOUVISLOSTÍ, PRÁCE SE ZVUKEM  

*LÉČIVÉ HUDBY, POSVÁTNÝCH MANTER - KOMUNIKACE S ESENCÍ SVĚTA, KÍRTANU S KYTAROU A DJEMBE

   

*KRUHOVÝCH TANCŮ INSPIROVANÝCH LOONA DANCE, POHYBOVÉHO VYJÁDŘENÍ ŽENSKÉHO TĚLA A JEHO POTŘEB

  

*SHAKTI NAAM JÓGY OTEVÍRAJÍCÍ POTENCIÁL DECHU A SRDCE OTEVÍRAJÍCÍCH MEDITACÍ  

*SKVĚLÉ VÝŽIVY PRO TĚLO  

Budeme sdílet vzácné informace, které jsou předávané tradičně jen z úst do ucha a jsou koncepčně pro život zásadní, nejvíce se zaměříme na sebepoznání skrze sedm kreativních planet (Šalamounovo pečeť). Tato moudrost zlepšuje vztah k sobě a k druhým. Vede k přijetí a porozumění určitým vzorcům jednání.

Naučíme se pozicím těla a rukou, které hýbou vědomím. Při Shakti Naam józe a při tancích.

Dostanete příležitost iniciace pro práci s mantrami, předávanými skrze žijícího Mistra. Poznáte transformační sílu hudby komponované na základě metafyzických zákonů a tuto hudbu potom můžete využívat v každodenním životě, pro ochranu a léčení.

Během tohoto zážitkového dne zapojíme všechny smysly. 

Nejvíce si zvědomíme sluch a čich. Paměť formující čich jako zcela výjimečný nástroj v procesu seberealizace, léčení a sebeuvědomování vyzdvihneme skrze práci s vůní rostlin a dechem.

Poznáte pravdu čistých vůní z přírody. Odnesete si tu svou. Abyste se mohla kdykoliv v životě znovu nadechnout a potvrdit si svou vlastní esenci.

V kruhu dalších žen se můžete dále inspirovat jejich příběhy a vnitřním nastavením, které funguje. Inspirovat se budete moci také českou módní tvorbou SHATNA, plnou barev, přírodních vláken, bez škrábacích cedulek, bez nápisů, s květem života:  #shatnaspokojenezeny

Protože i šaty dělají člověka a jeho příležitosti.

Z celého srdce přejeme ženám, aby se mohly postavit do života ve své síle a autenticitě. Přijmout, jaké jsou a najít s jakým jedinečným úkolem sem přichází. Žít odevzdané a přijímající, ve své ženské esenci, přesto silné a konající. Osvobozené od toho, co již neslouží. Uvidět sebe nově a uvidět svůj ohromný ženský potenciál. Tak to žijeme my a takovou možnost ženám otvíráme.

Z tohoto dne si odnesete mnoho do svých životů. Prožitek a know-how s určitou frekvencí, s určitým pocitem a k tomu se budete moci stále vracet.

Cena kurzu:  2500 Kč

Čas konání: Sobota: 10h (příchod od 9h30) – 19h

Místo:  Studio LOONA, Křižíkova 67, Praha 8 - Karlín

 Na místě je voda, čaje, káva volně k dispozici + pro vás připravíme občerstvení z čerstvých surovin na celý den.

Kontakt a rezervace místa: https://www.mirinovakova.cz/event-details/tva-esence  mirinovakova@outlook.cz 773819361

Rezervace místa je potvrzena zaplacením nevratné zálohy 1000 Kč  V případě neúčasti je možné zálohu převést na náhradníka nebo letní pobyt pro ženy na Lipně (www.naam-lipno.cz)

Těšíme se na Vás a na vše krásné, co v tomto časoprostoru společně vytvoříme a umožníme žít.

MIRI NOVÁKOVÁ | Certifikovaná lektorka LOONA DANCE ACADEMY a průvodkyně žen, lektorka Naam jógy, umělkyně, aromaterapeutka  www.mirinovakova.cz

PETRA BABINSKÁ | Aromaterapeutka a vydavatelka knih o esenciálních olejích, designérka lokální módní značky Shatna, terapeutka, lektorka Naam jógy, Kabaly a meditací.  www.shatna.cz 

www.harmonyumhealing.cz 

www.raindrop.cz 

www.naam-lipno.cz

Registrace

  • TVÁ ESENCE - celá částka

    2 500,00 Kč
  • TVÁ ESENCE - záloha

    1 000,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page