top of page

Najdi a obnov své ženství s Loona Dance

Aktualizováno: 9. 8. 2022

Loona Dance není jen obyčejný tanec. I když... Existuje vůbec obyčejný tanec? Každý pohyb, kdy se při hudbě zavlníte v bocích a rozproudíte energii, je obrovský přínos. Povězme si o tom, jak vám tanec může pomoci.


Kde se Loona Dance vzal?

Projekt Loona spolu s Loona Dance spatřil světlo světa v roce 2011. Jako první rozvlnila boky žen při tanci Lucie Kupcová, taneční koučka a průvodkyně osobním rozvojem a spirituality ženy. Reakce na Loona Dance na sebe nenechala dlouho čekat.

Žen, které si chtěly a dodnes chtějí zatančit pro své zdraví, je více a více. Rozvíjejí Vědomí v sebe sama. Objevují své skryté ženství. Uzdravují sebe, sexualitu, ženské orgány, partnerství. Navracejí se do své pravé hemisféry - do pocitů, emocí, intuice, světa fantazie a kreativity. Ve chvíli, kdy racionální levá a emocionální pravá hemisféra začínají pracovat v souladu, tělo i duše jsou v harmonii, v souladu.


Sebeláska, zdraví i smyslnost

Prožitkový tanec pro ženy, to je Loona Dance. Je pro dívky i dámy, které v sobě chtějí probudit energii, smyslnost, touhu, spojit se se svojí divokou a svobodnou duší. Loona Dance pomáhá uzdravit ženy na všech úrovních. Dokáže znovu objevit radost z ženství, ale také podpořit na fyzické, energetické a duševní rovině. Pokud vás trápí gynekologické potíže, potřebujete zpevnit pánevní dno, posílit celou pánevní oblast, nebo třeba otěhotnět, je pro vás tanec v kruhu s dalšími ženami obrovským přínosem. Komu chybí sebeláska, sebevědomí a nedokáže ocenit své ženské "Já", ráda ho na svých lekcích Loona Dance uvítám.


Jak lekce Loona Dance probíhá

Možná máte pocit, že se neumíte hýbat, že tanec nemáte v krvi. Odhoďte prosím stud a vyzkoušejte Loona Dance. Stačí jednou za měsíc. Vezměte si pohodlné oblečení, ideálně sukni, ve které se cítíte žensky a krásně.

Protančíme archetypy jednotlivých fází cyklu ženy. Spojíme se svým energetickým centrem a se svým srdcem. Tančit budeme jemně i divoce, zpívat uvnitř i nahlas. Zažijeme spojení žen v jednom kruhu, uvolníme se do radosti z ženství a prožijeme i hluboké propojení se sebou i s druhými ženami. Uvolníme potlačené emoce, uzemníme se, pročistíme mysl a srdce.


bottom of page