top of page
25.jpg

Reference

Tvá Esence

Ahoj Miri, vůně úžasná, moc mi to voní, mám ráda takové dřevité vůně a ta duhová lahvička je taky moc krásná.❤️ Dopis super, je zajímavé jak to fakt sedí. Budu si to číst vždycky když si budu chtít připomenout to jak to mám a budu potřebovat povzbuzení. Je to boží si to přečíst.

P.

Tvá Esence

Z celého srdce děkuji za překrásnou vůni, ani jsem nedokázala pomyslet,že je možné vytvořit něco tak osobitého a povzbuzujiciho jako je esence od Tebe Miri a jsem moc vděčná za pozoruhodné čtení,které naprosto sedí na mou osůbku.

V.

Tvá Esence

Ahooj Miri 😉 už mi dorazil balíček 🙏 je to úžasný a ta vůně je krásná ❤️ ....a popravdě mi i bodlo jak jsem si přečetla ty svoje planety 🙏😇

D.

Tvá Esence

Hezký večer Miri. Moc děkuju, krásně zabaleno a krásný psaní. Sžívám se s vůní i s textem. V některých věcech jsem to přesně já a ty ostatní jsou ty uspané, ke kterým pomalými krůčky jdu. Děkuji 😍

J.

Tvá Japa Mala

Milá Miri, jsem neskutečně šťastná a nadšená, moje Maly jsou nesmírně krásné a zcela s nimi souzním... psaní si čtu pořád dokola... Maly nosím stále s sebou, je to neskutečná podpora a síla... Děkuji.

H.

Tvá Japa Mala

Moc děkuji, Mala je nádherná a náramek taky a tvá slova nemám co bych dodala a skláním se před tvojí tvorbou je naprosto neuvěřitelná.

V.

Tvá Japa Mala

Dobrý den Miri, musím říct, že je to přesně ono. I přívěsek. Jsem opravdu překvapená , sama jsem si Malu úplně nedovedla představit.

M.

Tvá Japa Mala

Nemůžu si pomoct, ale ty tvoje Maly jsou prostě neobyčejný, sem tam se třpytí, víc druhů kamínků...líbí se mi úplně nejvíc!

M.

Tvá Japa Mala

Miri, z celého srdce děkuji! ❤️
Já nějak nemůžu zformulovat do rozumných vět, jakou mám radost. A jakou radost jsem měla včera po otevření, přečtení a nandání Maly... dojalo mě to, ale tak krásně, to se mi dlooouho nestalo ☺️ No krásné emoce skryté na provázku, které můžu mít stále u sebe. A že je nejen léčivá a krásná jsem se přesvědčila dnes ráno při meditaci. Já ji prostě miluju. Společně s náramkem se úžasně doplňují, díky lávě tohle všechno ještě podpoří vůně ❤️ Děkuji, děkuji, děkuji! 🤗❤️

N.

Tvá Japa Mala

Dobry den Miri, balíček dorazil v pořádku. Doma vybaleno jen z papíru a krabička odložena až budu mít klid a čas. Večer před spánkem jsem se zvědavostí krabičku otevřela a uviděla moji krásně zabalenou Malu, psaní a ještě náramek jako dárek. Při prvním kontaktu s Malou jsem cítila takové mrazení a měla husí kůži. Chvíli jsem si ji prohlížela, jak je krásná, držela ve dlaních a zavěsila na krk. Náramek je super, vyrobený ze stejných minerálů jako Mala. Oceňuji také ručně psaný vzkaz přímo pro mne. Děkuji, jste skvělá.❤️

D.

Tvá Jedinečnost

Zavřete oči a představte si, jak stojíte na kopci a před vámi se rozprostírá překrásná krajina... z té nádhery se vám tají dech, při pohledu do hloubek údolí vás polévá úžasný pocit sounáležitosti s něčím obrovským a vznešeným... je to krajina, kde cítíte své kořeny a slovo doma nabývá rozsáhlejších rozměrů... je to krajina vaší duše 💜... tou vás Miri láskyplně provede při výkladu vašich planet. Budete mít možnost dotknout se na chvíli sami sebe a odnesete si zážitek, který ve vás zanechá stopy. Děkuji mockrát, Miri 🙏 Je to opravdu pohlazení po duši!

Lucie

Tvá Jedinečnost

K Miri jsem šla s tím, že jsem cítila, že se potřebuji posunout, ale samotné mi to nějak nešlo. Sezení bylo velmi příjemné, Miri je laskavá a velmi milá, "potvrdila" mi, že jdu správně a nasměrovala mě k tomu, co bych si měla ještě vyřešit. Moc děkuji, cítím se skvěle a posun se pomalými krůčky stále koná.

Petra

Tvá Jedinečnost

Miri je úžasná a milá osůbka. Výklad mé jedinečnosti mi dokázala krásně vysvětlit a bylo vidět, že tomu skutečně hodně rozumí a dokáže se na člověka empaticky naladit. Moc mě to obohatilo a celý rozhovor byl pohlazení pro duši. Moc Ti za to děkuji.

Adéla

bottom of page