top of page

Tvá Japa Mala

Příběh jedné malé Maly, která započala velké změny…

Věděla jsem o Malách, posvátných náhrdelnících, které se používají při meditacích, věděla jsem, že je nosí jogíni, duchovní učitelé anebo že se nosí jen tak na ozdobu. Ale nikdy mě neuchvátily natolik, abych si nějakou pořídila…až do té doby…kdy jsem na pobytu pro ženy na Lipně vyslechla přednášku od Petry Babinské o meditaci s Malou a také si tuhle meditaci prožila. To, co jsem při meditaci v tichu s Malou prožila je slovy nepopsatelné. Orgasmické. Zdá se to tak jednoduché, a ano, je to jednoduché, ale také velmi silné. Jen sedíte v tichu, zavřete oči, v ruce držíte Malu, která se stává v tu chvíli jakýmsi posvátným počitadlem a odříkáváte mantru, afirmaci, modlitbu…nádherný zážitek, který mi okamžitě vnukl do mé tvůrčí mysli a mého srdce nápad, že tohle chci tvořit. Maly. Ne jen tak ledajaké. Krásné, různorodé, podporující a také krásné jako doplněk pro ženy, aroma šperk, na který můžete kapat esenciální oleje, prostě skvost. Nápad mě nenechal spát. Proseděla jsem spousty hodin, dní, týdnů i měsíců u internetu, zjišťovala jsem jaké jsou materiály, možnosti a naprosto mě to pohltilo. Moje tvorba je v počátcích, ale už teď mě i zákazníkům dává hodně. Je to až neuvěřitelné, co v té chvíli, kdy tvořím individuálně podle data narození přijde za nádherné výtvory. Které ještě podpořím slovem, dopisem, který ručně píšu ve chvílích, kdy tvořím, přímo pro Tebe. Často pláču dojetím, protože vzkazy jsou nádherné, obcházejí mou mysl, píšu srdcem. Říká se, že ruce jsou prodloužením srdce. A srdce je napojené na zdroj. A pro mě je zdrojem vědomí a láska. 

Co je Japa Mala?

Mala náhrdelník pomáhá uklidnit mysl a napojit se na sebe sama. Slovo "Mála" znamená náhrdelník, používaný k modlitbě. Je tradiční pomůckou k počítání opakujících se manter, afirmací nebo modliteb při meditaci, nebo k počítání dýchání během meditace. Toto opakování se nazývá "japa" (džapa). Japa Mála je označení pro tradiční indický růženec se 108 korálky. Počátečním a konečným korálkem je tzv. kulička učitele (guru korálek), symbolizující moudrost. Po odříkání 108x mantry se růženec otočí a opakující se mantry se počítají v obráceném směru. K počítání se používá palec a prostředníček a Malu nikdy nepokládáme na zem, ale na koleno, na polštářek nebo dečku. Číslo 108 má hluboký význam.

2.jpg
16.jpg

Tvá Esence

Tvorba osobní vůně podle data narození je další mou vášní. K tvorbě používám čisté esenciální oleje Young Living. Součástí je dopis s popisem Tvých planet.

Co o mně říkají

P.

Milá Miri, jsem neskutečně šťastná a nadšená, moje Maly jsou nesmírně krásné a zcela s nimi souzním... psaní si čtu pořád dokola... Maly nosím stále s sebou, je to neskutečná podpora a síla... Děkuji.

H.

Moc děkuji, Mala je nádherná a náramek taky a tvá slova nemám co bych dodala a skláním se před tvojí tvorbou je naprosto neuvěřitelná.

M.

Nemůžu si pomoct, ale ty tvoje Maly jsou prostě neobyčejný, sem tam se třpytí, víc druhů kamínků...líbí se mi úplně nejvíc!

Chceš mít taky tu svou?

bottom of page